Bireysel Eğitimler

Bireysel MAkyaj EğitimleriMakyaj, doğallığı bozmadan ve kişiliğin önüne geçmeden, yüzün kusurlu yanlarını kapatıp, güzel yanlarını ortaya çıkaran, kişiliği ve yaşam stilini yansıtma sanatıdır. Bilinçli yapılan bir makyaj, kişinin bireysel güzelliğini en doğal şekilde ortaya çıkardığı gibi, küçük kusurları da sihirli bir şekilde yok eder.  Makyaj akademimiz makyajın ışıltılı, rengârenk dünyasında profesyonel olarak yerini almak isteyen makyöz ve makyörler yetiştirmektedir. Çalışma olanağı itibariyle çok geniş bir yelpazeye sahip olan makyaj uzmanları iş bulma ve çalışmada üst düzey imkânlara sahip olacakları bu meslek dalında aldıkları kaliteli teorik ve pratik makyaj eğitimleri sonucunda film, sahne, gelin makyajı, gibi birçok beceriyi de kendilerine katacaklardır.  Bireysel eğitimlerimizde öğrencilerimiz makyaj nedir? Sorusunun cevabını öğrenmekle başladıkları eğitimlerine gece makyajı, gündüz makyajı, gelin makyajı, sahne makyajı ve film makyajlarını öğrenerek devam etmektedirler. Tüm makyaj sitillerinin öğrenilmesi ile eksiksiz olarak mesleğe kazandırılan makyöz ve makyör adaylarımız makyajın ışıltılı ve rengârenk dünyasına kaliteli eğitimlerimizle katılmaktadırlar.

Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz Devamını oku...

Ücretsiz Uygulamalar

Akademimizden bir hizmet daha, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak isteyenler sizlere ücretsiz kalıcı makyaj yapıyoruz.  Devamını oku...

: Ремонт паркетных полов. Качественный паркетный пол цена. Циклевка паркетных полов. Как установить дверь межкомнатную. Как установить самостоятельно дверь в доме. Устанавливаем двери сами. Дизайн интерьера кухни. Самые маленькие кухни интерьер. Цвета в интерьере кухни. Самодельные мотоблоки видео. Лучшие самодельные мотоблоки чертежи. Как сделать самодельный мотоблок.
Фасадная штукатурка короед. Быстрое нанесение фасадной штукатурки. Штукатурка фасадная своими руками. Секреты успешного бизнеса. Лучшие секреты успеха в бизнесе. Секреты ведения бизнеса. Шкаф купе своими руками. Как сделать шкаф купе своими руками. Шкаф своими руками чертежи. Отделочные работы цены. Быстрые отделочные работы дома. Выполнение отделочных работ.