Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz kardeşlerimize rahmet ve mağfiret etsin. Ailelerine sabır versin. Milletimizden bu tür felaketleri uzak tutsun. Toprak altında kurtarılmayı bekleyen kardeşlerimizi Hazreti Yusuf (A.S) efendimizi kuyudan kurtardığı gibi sağ ve selamet içerisinde ailelerine kavuştursun inşallah. Ölenler için, El Fatiha demekten başka yapacak bir şeyimiz yok ateş elbette düştüğü yeri yakmaktadır. Acılarını yüreğimde hissettiğim kederli ailelere en içten duygularımla buradan baş sağlığı diliyoruz. Etrafta perişan şekilde çekilmiş fotoları yayınlayan arkadaşlarımızı gördükçe daha da üzüldüğümüz için resimsiz olarak paylaşımı yapıyorum. Gün sahip çıkma günüdür. Size ayrıca buradan birde söz veriyorum. Çocuklarınız sahipsiz değiller onlarda bizim evladımız. Öksüz Kalmış Çocuklarımız için, eşini kaybetmiş hanım kardeşlerimiz için bu felakette babasını veya eşini kaybetmiş olan mesleği olmayan kardeşlerimize Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız, eğer ki siz dilerseniz evlatlarımızı Güzellik ve Bakımın da meslek sahibi yapmak isteriz. Kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için elimizden gelen kurumumuzun yapabileceği ne varsa o çocuklarımız için sunabiliriz. Buyursunlar gelsinler güzellik uzmanı olarak mesleklerini kazandıralım, muhakkak ki tüm Türk Milleti olarak yanınızdayız. Biz kendi nam hesabımıza yukarıdaki sözlerimize sahip çıkıyor ve sizleri davet ediyoruz.

Bilgi İçin; Hayat Kozmetik Ve Eğitim 212 274 7077

Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz Devamını oku...

Ücretsiz Uygulamalar

Akademimizden bir hizmet daha, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak isteyenler sizlere ücretsiz kalıcı makyaj yapıyoruz.  Devamını oku...

: Ремонт паркетных полов. Качественный паркетный пол цена. Циклевка паркетных полов. Как установить дверь межкомнатную. Как установить самостоятельно дверь в доме. Устанавливаем двери сами. Дизайн интерьера кухни. Самые маленькие кухни интерьер. Цвета в интерьере кухни. Самодельные мотоблоки видео. Лучшие самодельные мотоблоки чертежи. Как сделать самодельный мотоблок.
Фасадная штукатурка короед. Быстрое нанесение фасадной штукатурки. Штукатурка фасадная своими руками. Секреты успешного бизнеса. Лучшие секреты успеха в бизнесе. Секреты ведения бизнеса. Шкаф купе своими руками. Как сделать шкаф купе своими руками. Шкаф своими руками чертежи. Отделочные работы цены. Быстрые отделочные работы дома. Выполнение отделочных работ.