Hakkımızda

Makyaj Akademi yıllar sürem yurtiçi ve yurt dışı eğitimleri sonucunda güzellik, bakım ve makyaj ve kalıcı makyaj konusundaki tecrübe ve birikimlerini aktarmak amacı ile Beautician Şevval ÖZÇELİK tarafından kurulmuş bir akademidir. Akademimizde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurumsal ve kişisel makyaj eğitimleri verilmektedir. Şevval ÖZÇELİK kalıcı makyajın meslek standardını belirlemek üzere, Türkiye Berberler ve Kuaförler Konfederasyonu tarafından Ankara’ ya davet edilip kalıcı makyaj meslek standardını belirlemek için yapılan çalıştayda bilgisine başvurulmak üzere bilirkişi olarak çağrılmıştır. Mesleğimize yapabileceği katkılardan dolayı büyük bir heyecanla çalışmalara katılıp meslek standardını belirleme ve yükseltme toplantıları yapan Beautician Şevval ÖZÇELİK çalıştayda göstermiş olduğu üstün başarısı, bilgisi ve deneyimlerinden paylaşımlarıyla Türkiye Berberler ve Kuaförler Birliği Konfederasyonu'ndan teşekkür belgesi almıştır.

Beautician Permanent Make-up Specialist Şevval ÖZÇELİK kalıcı makyaj sanatındaki bilgilerini meslek sahibi olmak isteyenlerle, ileri makyaj tekniklerini öğrenmek isteyenlere ulaşabilmek adına Makyaj Akademiyi kurmuştur. Bilgi ve deneyimlerini paylaştığı akademimizde yeni başlayanlara ve profesyonellere yenilenen teknolojileri de takip ederek ileri kalıcı makyaj teknikleri hakkında dersleri bizzat vermektedir.

Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz Devamını oku...

Ücretsiz Uygulamalar

Akademimizden bir hizmet daha, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak isteyenler sizlere ücretsiz kalıcı makyaj yapıyoruz.  Devamını oku...

: Ремонт паркетных полов. Качественный паркетный пол цена. Циклевка паркетных полов. Как установить дверь межкомнатную. Как установить самостоятельно дверь в доме. Устанавливаем двери сами. Дизайн интерьера кухни. Самые маленькие кухни интерьер. Цвета в интерьере кухни. Самодельные мотоблоки видео. Лучшие самодельные мотоблоки чертежи. Как сделать самодельный мотоблок.
Фасадная штукатурка короед. Быстрое нанесение фасадной штукатурки. Штукатурка фасадная своими руками. Секреты успешного бизнеса. Лучшие секреты успеха в бизнесе. Секреты ведения бизнеса. Шкаф купе своими руками. Как сделать шкаф купе своими руками. Шкаф своими руками чертежи. Отделочные работы цены. Быстрые отделочные работы дома. Выполнение отделочных работ.