Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Makyaj EğitimleriFirmanız bünyesinde çalışan personelinizin sizin piyasanızda görünen yüzünüz olduğunu bilmekteyiz. Personelinizin makyaj tekniklerini bilmesi renkleri tanıması en önemlisi de bu bilgileri iyi kullanması müşteri karşısında sizi daha güçlü kılacaktır. Kurumsal makyajın önemini kavrayan birçok firma gibi sizin personelinizi de bu çizgiye taşımak istiyoruz. Asistanınızın, katıldığınız toplantılarda sizin ve firmanızın görünen yüzü olduğunu ve en iyi şekilde temsil etmesi gerektiğini düşündüğümüz kurumsal eğitimlerimizde kurumlara özel makyaj eğitimi programları düzenleyerek kurumsal müşterilerimizin personelleri moral ve motivasyonunu geliştirici, imaj teknikleri hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Firma personelinin doğru makyajı ve nasıl yapacağını öğreneceği bu eğitimler sonrası kurumsal bir firma yüzü oluşturmaları sağlanmaktadır.

Özel Personel Eğitimleri:
Firmaların çalışanlarına özel, çalışma saatleri dışında ve / veya cumartesi pazar günleri Workshop olarak düzenlenmektedir. Bu makyaj programlarında kurum personelinin kurumun ciddiyetini yansıtan makyajı nasıl yapacakları gösterilmektedir. Firma personelinin kendine yakışan renk ve tonlamaların neler olduğunu öğretilerek kişisel makyaj tekniklerinin neler olması gerektiği, başarı için makyajın önemi bilgisi verilmektedir.

Kurumsal Seminerler:
Kurumların firma personelinin moral, motivasyon ve kişisel performansını arttırmak için düzenlenen seminerlerdir. Kişisel bakımın ve makyajın önemi kişinin kendine yakışan saç modeli makyajda kullanacagı renkler ve teknikler hakkında bilgilerin verildiği programlardır. Katılımcılar arasından seçilen kişiler üzerinde bu teknikler personelinize gösterilerek kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır.

Firmaların personellerine yönelik olan kurumsal makyaj eğitimleri firmalarla yapılan ikili anlaşmalarla personelin çalışma saatleri dışında eğlenceli bir ortamda hazırlanmaktadır.

Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz Devamını oku...

Ücretsiz Uygulamalar

Akademimizden bir hizmet daha, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak isteyenler sizlere ücretsiz kalıcı makyaj yapıyoruz.  Devamını oku...

: Ремонт паркетных полов. Качественный паркетный пол цена. Циклевка паркетных полов. Как установить дверь межкомнатную. Как установить самостоятельно дверь в доме. Устанавливаем двери сами. Дизайн интерьера кухни. Самые маленькие кухни интерьер. Цвета в интерьере кухни. Самодельные мотоблоки видео. Лучшие самодельные мотоблоки чертежи. Как сделать самодельный мотоблок.
Фасадная штукатурка короед. Быстрое нанесение фасадной штукатурки. Штукатурка фасадная своими руками. Секреты успешного бизнеса. Лучшие секреты успеха в бизнесе. Секреты ведения бизнеса. Шкаф купе своими руками. Как сделать шкаф купе своими руками. Шкаф своими руками чертежи. Отделочные работы цены. Быстрые отделочные работы дома. Выполнение отделочных работ.