Makyaj Sıralaması

Makyaj Sıralaması

Makyaja başlamanın ilk şartı, cilde uygun nemlendirici uygulamaktır. Temiz bir cilde nemlendirici uygulayıp üzerine makyaj yapılır.

Göz önüne çıkartacağımız yerlere beyaz renk kapatıcı ile küçültmek istediğimiz yerlere koyu renk kapatıcı sürülür. Modelajı yaptıktan sonra bunun bozulmaması için fondöten ıslak süngerle tamponlayarak sürülür. En son fixleştirici pudra sürülür.

Göz makyajında önce komple astar yapılır. Krem, açık sarı ya da beyaz olmalıdır. Sonra sıcak bir geçişle göz makyajı tamamlanır. Alt ve üste eyeliner çekilir, rimel sürülür. Daha sonra allık sürülür. Eğer dudaklar ince ise beyaz dudak kalemi ile dudak çizgisi genişletilir. Normal kalemle dudak belirginleştirilir ve ruj fırça yardımı ile sürülür. Makyajın bitirilmesini düşündüğünüz an T bölgesine şeffaf pudra sürülür.

Milletimizin Başı Sağolsun

Acımız büyük, alın teri ile ailesinin geçimini sağlamaya çalışan Müslümanın işinin başında vefat ettiğinde şehit olduğunu belirten dinimizin sahibi yüce Allah kaybettiğimiz Devamını oku...

Ücretsiz Uygulamalar

Akademimizden bir hizmet daha, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak isteyenler sizlere ücretsiz kalıcı makyaj yapıyoruz.  Devamını oku...

: Ремонт паркетных полов. Качественный паркетный пол цена. Циклевка паркетных полов. Как установить дверь межкомнатную. Как установить самостоятельно дверь в доме. Устанавливаем двери сами. Дизайн интерьера кухни. Самые маленькие кухни интерьер. Цвета в интерьере кухни. Самодельные мотоблоки видео. Лучшие самодельные мотоблоки чертежи. Как сделать самодельный мотоблок.
Фасадная штукатурка короед. Быстрое нанесение фасадной штукатурки. Штукатурка фасадная своими руками. Секреты успешного бизнеса. Лучшие секреты успеха в бизнесе. Секреты ведения бизнеса. Шкаф купе своими руками. Как сделать шкаф купе своими руками. Шкаф своими руками чертежи. Отделочные работы цены. Быстрые отделочные работы дома. Выполнение отделочных работ.