Düğün Makyajı Nasıl Olmalı | Makyaj Akademi
Düğün Makyajı Kusursuz bir makyaj uygulaması için profesyonel bir makyaj tekniği gerekmektedir. Düğün makyajlarında genellikle göz makyajının önemi daha fazladır.
düğün makyajı, düğün makyajları, makyaj, kalıcı makyaj, güzellik uzmanlığı , makyaj , profesyonel makyaj, makyaj , makyaj akademi, akademi, güzellik uzmanlığı, kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj kursu, profesyonel makyaj, profesyonel makyaj eğitimi, günlük makyaj, günlük makyaj eğitim, eğitim, makyaj eğitimi, makyaj eğitimleri
16586
post-template-default,single,single-post,postid-16586,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Düğün makyaj

Düğün makyaj

Kusursuz bir makyaj uygulaması için profesyonel bir makyaj tekniği gerekmektedir.
Düğün makyajlarında genellikle göz makyajının önemi daha fazladır.

Arkadaşlarının veya akrabalarının düğününde güzelliğinden emin olmak ve kusursuz görünmek için sana harika bir düğün makyaj önerimiz olacak. Kalıcılığı yüksek aynı zamanda da doğal bir bitişi olan bu düğün davetlisi makyajı sayesinde eski arkadaşlarınla karşılaşmaktan endişe duymayacak, tam tersi düğün salonuna oldukça özgüvenli adımlarla gideceksin.

Düğün için makyaj yaparken kapatıcılığı yüksek aynı zamanda da ince yapılı bir fondöten kullanmalısın. Böylece yüzünde kalın ve yoğun bir fondöten tabakası olmayacak tam tersi ince bitişli fondötenin sayesinde yüzün daha sağlıklı ve kendiliğinden kusursuz gibi görünecek. Düğün makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabı ten makyajında gizli!

Düğün makyajlarında en çok yapılan hatalardan biri yanlış kapatıcı uygulaması oluyor. Kapatıcını göz altına yanlış bir şekilde uyguladığında gecenin ilerleyen saatlerinde kapatıcının dağıldığını ve yapay bir görünüme büründüğünü göreceksin.

Doğal düğün makyajı için likit kapatıcını nokta nokta şeklinde göz altına ters üçgen olarak sürmelisin. Kapatıcını dilersen parmağınla veya kapatıcı fırçası ile uygulayabilirsin. Kapatıcını dağıtarak veya çekiştirerek uygulamamalı, tam tersi tampon hareketlerle göz altına hafifçe bastırarak uygulamalısın. Eğer cildindeki izlere de kapatıcı uygulamak istiyorsan, kapatıcının cildinde doğal görünmesi için cilt izinin tam üzerine ve biraz da çevresine uygulamalısın. Sade düğün makyajı için kapatıcının belli olmaması gerekiyor.

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonHemen ARA